Консультації

Громадська організація «Громадська правда» проводить індивідуальні консультації та надає правову допомогу городянам міста Києва, щодо прав представників суспільства в галузі містобудівної діяльності. Організація надає безкоштовні рекомендації щодо створення звернень до державних органів влади з питань захисту прав та інтересів громадян в галузі містобудування та культурно-історичної спадщини міста.

Консультації щодо питань пов’язаних із захистом прав власників житла, врегулювання правових конфліктів між громадянами та забудовниками, надаються в режимі онлайн юристами ГО «Громадська правда» та у консультаційному центрі Організації відповідно до діючого законодавства України.

На базі консультаційного центру Громадська організація «Громадська правда» планується проведення тренінгів та семінарів з проблемних питань у галузі містобудівної діяльності у місті Києві. Інформацію щодо часу, місця проведення та інших організаційних питань буде надано на офіційних сторінках організації у соціальних мережах та на нашому сайті.

Усі цікаві та важливі матеріали та статті Ви можете надсилати на нашу електронну адресу: gromadskapravda@ukr.net