Про нас

Громадська організація «Громадська Правда» є добровільним об`єднанням небайдужих громадян і створена з метою захисту прав та інтересів людини у галузі містобудівної діяльності та інших напрямів пов’язаних з нею.

Організація була заснована для створення моніторингового та консультаційного центру, головною функцією якого є об’єднання ініціативних громадських груп та небайдужих громадян, самостійних об’єднань населення. Головна ціль ГО «Громадська Правда» – досягнення законної та справедливої рівноваги прав та обов’язків між забудовниками та громадянами.

Громадська організація «Громадська правда» є незалежною, неурядовою, неприбутковою громадською організацією, яка сприяє самоорганізації населення для захисту територій від незаконних забудов та участі в громадських обговореннях містобудівної документації. Обговорення формування громадського контролю за дотриманням законодавства про містобудівну діяльність та врахування громадських і приватних інтересів при плануванні і забудові територій та створення повноцінного життєвого середовища, відбувається на базі моніторингового центру організації.

Консультанти та юристи ГО «Громадської правди» проводять індивідуальні консультації та надають правову допомогу городянам міста Києва, щодо прав представників суспільства в галузі містобудівної діяльності. Організація надає безкоштовні рекомендації щодо створення звернень до державних органів влади з питань захисту прав та інтересів громадян в галузі містобудування та культурно-історичної спадщини міста. Усі її члени діють виключно на принципах добровільності та вільного волевиявлення, а також прагнуть верховенства права, законності, гласності та рівності перед законом між усіма відповідальними суб’єктами та правовласниками у галузі містобудівної діяльності. Діяльність самої організації є прозорою, публічною та відкритою.

Для небайдужих, ініціативних та зацікавлених громадян та громадських об’єднань ГО «Громадська правда» планує проводити на базі консультаційного центру тренінги та семінари з проблемних питань у галузі містобудівної діяльності у місті Києві. Слідкуйте за новинами організації на офіційних сторінках Організації у соціальних мережах та на нашому сайті. Організатори відповідних заходів проводять семінари та круглі столи на теми «Незаконна забудова Києва», «Захист конституційних та регламентованих чинним законодавством прав власників житла», «Право голосу суспільства з питань забудови міста Києва» та інші. На зустрічі будуть запрошені експерти, юристи та консультанти з проблемних питань у галузі містобудівної діяльності.

Громадська організація «Громадська правда» також організовує вільне обговорення проблемних питань на офіційних сторінках у соціальних мережах і форумі сайту. Співрозмовники та учасники обговорення в онлайн режимі можуть надсилати до підрозділу свої зауваження з питань незаконної забудови міста та пропонувати свої ідеї щодо обговорення містобудівної діяльності в Києві у розділі «обговорення».

Одним з напрямків діяльності ГО «Громадська правда» є співпраця та розвиток партнерських відносин між самостійними громадськими об’єднаннями, органами державної влади, органами місцевого самоврядування та безпосередньо громадою. Також «Громадська правда» стає на підтримку суспільно значущих громадських ініціатив. Діяльність Організації ведеться виключно в напрямках, не заборонених чинним законодавством України та міжнародними нормами права. Зокрема, Організація: бере участь у відстеженні результативності регуляторних актів; звертається до державних органів влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, громадських організацій, засобів масової інформації для досягнення своєї мети.